☰  MENU

METALEXPORT-S jest firmą specjalizującą się w dostawach szerokiego asortymentu sprzętu, usług oraz technologii dla wojska, policji i służb mundurowych, jak również cywilnych urządzeń dla wybranych branż przemysłowych.

W zakresie eksportu swoją działalność koncentrujemy  na wybranych rynkach, m.in. w rejonie Bliskiego Wschodu, Północnej i Zachodniej Afryki oraz Indii, oferując naszym stałym partnerom jak również konsekwentnie pozyskiwanym nowym klientom, polski i zagraniczny sprzęt, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz szeroki zakres usług.

Rozpoczynający swoją działalność w 2004 roku METALEXPORT-S kontynuuje ponad 60-letnie osiągnięcia, doświadczenia handlowe i najlepsze tradycje firmy Metalexport działającej od 1949 roku, rozpoznawalnej na rynkach międzynarodowych eksportera maszyn, narzędzi ,linii technologicznych i kompletnych obiektów przemysłowych. Od 1980 roku spółka zaangażowała się także w handel bronią, amunicją i wyposażeniem wojskowym.

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług METALEXPORT-S współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi producentami sprzętu specjalnego w Polsce i na całym świecie. Szczególny nacisk kładziemy na współpracę z producentami oraz centrami badawczo-rozwojowymi w Polsce i innych krajach, mając na celu połączenie najnowszej technologii z tradycyjnym wyposażeniem używanym nadal w wielu częściach świata.

Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra oraz obecność handlowa od ponad pół wieku na rynkach kilkudziesięciu krajów świata sprawiają, iż METALEXPORT-S jest wiarygodnym, sprawdzonym i rzetelnym partnerem.

Efektywne zarządzanie i organizacja METALEXPORT-S w połączeniu z najwyższymi kompetencjami naszego zespołu i wciąż rozwijającą się siecią handlową stanowią gwarancję dostaw najwyższej jakości produktów i rozwiązań technologicznych, spełniających wymagnia obecnych i przyszłych klientów.

Zapraszamy do współpracy,

Zarząd METALEXPORT-S

HOME

OFERTA